Kurucumuz Mehmet Bakır ULUBAYRAM girişimi ile 1983'de Tahtakale’de oyuncak sektöründe başladığımız ticari hayatımıza 2007'den bu yana vizyonumuzu aydınlatma, elektrik ve lüks hırdavat ürün grupları ile zenginleştirerek İstoç 4 Ada. No:84’de ULUBAYRAM İTHALAT İHRACAT VE DAHİLİ DIŞ TİCARET unvanı ile devam etmekteyiz.

Bu gün 500 ü aşkın  çesit kendi ithalatımız olan farklı ürün trendi İle bünyemizde üretebilen bir firma haline gelmiş olup bugünden sonra müşteri memnuniyetinden ve kalite standartlarından ödün vermeden yolumuza istikrarlı bir şekilde büyüyerek ve geliştirerek devam edeceğiz.

Firmamız ithalat ve satış organizasyonunu profesyonelce yapıp, satış ve sonrası hizmette sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Aydınlatma, elektrik ve lüks hırdavat ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız, ULUBAYRAM İTHALAT İHRACAT Ve DAHİLİ DIŞ TİCARET sektörde ihtiyaç duyulan ve tercih edilen markaları : ULBAY - LEDBAY- Capital Lighting - Hh - BEMAX ‘ın tüm ürün gruplarını uygun fiyat, güvenilir marka anlayışı içinde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.